LUKSUSOWY KEMPING AUTOCAMP

glamping-norfolk-deers-glade-bell-tents-outside1

Znacie słowo „glamping”? To nowe wyrażenie, powstałe z połączenia wyrazów „glamour” i „camping” oznaczające luksusowy kemping. Przecież nocleg w lesie nie musi oznaczać niewygodnego śpiwora położonego na twardej ziemi. Jeśli kochasz kontakt z naturą a jednocześnie nie możesz się przemóc, by żyć w spartańskich warunkach choć jeden dzień, glamping to coś dla ciebie.

Organizacją takiej formy wypoczynku zajmuje się między innymi kalifornijska firma AutoCamp, dysponująca 25 przyczepami mieszkalnymi i 10 namiotami, których wnętrza zostały urządzone przez Geremia Design z San Francisco. Są one zorganizowane w sposób prosty i przejrzysty, nie brak w nich jednak nowoczesnych udogodnień, takich jak produkty Malin+Goetz, puszyste szlafroki, oświetlenie Schoolhouse Electric, łóżka Casper i luksusowa pościel Coyuchi.

Goście obozu AutoCamp Russian River mogą również korzystać z nowoczesnego pawilonu, zaprojektowanego przez  Dan Weber Architecture, stanowiącego połączenie salonu i miejsca spotkań, z wyznaczonymi miejscami do rozpalenia ognia wewnątrz i na zewnątrz budynku, wypożyczalnią rowerów oraz sklepem pełnym lokalnego piwa, wina i przekąsek. Ośrodek oferuje także dostęp do wifi.

Obozowisko znajduje się przy 14120 Old Cazadero Road Guerneville, CA 95446 w Stanach Zjednoczonych. Ceny noclegów rozpoczynają się od 225$ za przyczepę i 139$ za namiot.

autocamp-russian-river-19auto1 auto2 auto3 auto4auto5 auto6 auto7 auto8 auto9 auto10 auto11 auto12 auto13 auto14 auto15 auto16 auto17 auto18

źródła: www.goglamping.net; www.design-milk.com

Dodaj komentarz