DRZWI PRYSZNICOWE BOBBY’EGO BERKA

kbis00

Kiedy myślisz o drzwiach prysznicowych wyobrażasz sobie zwykłe szklane panele, otwierające się bądź przesuwające. Lecz firmy takie jak Coastal Shower Doors zmieniają reguły gry, tworząc nowoczesne, funkcjonalne obiekty. Po całym szumie medialnym spowodowanym przez wystawę Kitchen and Bath Industry Show marka Coastal Shower Doors stworzyła kolekcję THE INSIDERS, która jest stałym projektem współtworzonym z designerami mającymi zmienić zwykły przedmiot w dzieło sztuki użytkowej. Pierwszym współpracownikiem został Bobby Berk. 10 stycznia kolekcja została zaprezentowana na wystawie Modenus x Design Milk Social Lounge podczas KBIS.

Berk powiedział:

„Pragnienie, by tworzyć piękne przedmioty codziennego użytku zainspirowało moją karierę w dziedzinie projektowania. Kiedy zobaczyłem, że Coastal tworzy drzwi prysznicowe definiujące pokój a nie tylko wtapiające się w niego, wiedziałem, że to partnerstwo będzie sukcesem. Celem naszej współpracy jest inspirowanie ludzi do wyrażania siebie w każdym szczególe ich przestrzeni.”

Zwykłe drzwi stają się nagle centralnym punktem w pomieszczeniu, dziełem sztuki nowoczesnej, zaprojektowanym dla konkretnego klienta.

kbis1 kbis2 kbis3 kbis4 kbis5kbis8 kbis9 kbis10 kbis7

źródła: www.design-milk.com; www.coastalshowerdoors.com

Dodaj komentarz