PIERWSZY BAR RALPHA LAURENA W ANGLII

ral0

Ralphowi Laurenowi nie wystarcza, iż Amerykanie i Francuzi rozpływają się nad jego modnym menu. Znany projektant mody otworzył właśnie swój pierwszy lokal gastronomiczny w Londynie: Ralph’s Coffee & Bar. Znajdujące się przy 173 Regent Street bistro jest na dobrej drodze, by stać się nowym popularnym miejscem spotkań przy kawie, przekąskach, koktajlach i wspólnych talerzach. Odtwarzający ciepłą, wyrafinowaną atmosferę Polo Bar w Nowym Jorku wystrój kawiarni oddaje hołd jeździeckiej historii marki Ralph Lauren.

We wnętrzu znajdziemy bar o mosiężnym blacie, wyściełane skórą siedzenia i obrazy o tematyce hippicznej zawieszone na obitych ciemną boazerią i zielonym suknem bilardowym ścianach. Ta kameralna oaza w samym sercu dzielnicy Mayfair jest dość przestronna, aby pomieścić przy stolikach dwadzieścia cztery osoby, z kilkunastoma dodatkowymi miejscami przy barze.

Menu oferuje lekkie posiłki w tradycyjnym stylu amerykańskim w połączeniu z europejską jakością. Wyborna Ralph’s Coffee to specjalnie opracowana mieszanka kawy palonej, stworzonej specjalnie na potrzeby marki, zapewniająca rozpoczęcie dnia w dobrym stylu. Lista koktajli obejmuje klasyczne receptury, jak również nowe, serwowane wyłącznie w lokalu w Londynie, które mogą być podawane z przekąskami takimi jak smażone oliwki i mieszanka orzechów.

Zlokalizowany tuż obok flagowego salonu Ralph Lauren na Regent Street bar dostępny jest dla wszystkich, od poniedziałku do soboty w godzinach 10-20 a w niedziele 12-18.

ral1 ral2 ral3 ral4 ral5

źródła: www.harpersbazaar.co.uk; www.pursuitist.com

Dodaj komentarz