RUSTYKALNY NOWOCZESNY DOM W MARTIS CAMP

lak0

Zaprojektowany jako weekendowa posiadłość dla pięcioosobowej rodziny przez Studio V Interior Design nowoczesny dom położony jest w Martis Camp ekskluzywnej społeczności w Lake Tahoe w Kalifornii. Wnętrze urządzono z fantazją. Właściciele wraz z dziećmi i zwierzętami mogą tu odpocząć i pobawić się. Pokój dzienny i jadalnię, zorganizowane na planie otwartym, charakteryzują wysokie sufity i szerokie okna, wpuszczające strumienie naturalnego światła. Ponad salonem zwiesza się olbrzymi żyrandol o wadze ponad 450 kg, zbudowany z mnóstwa szklanych kul, lśniących jak gwiazdy na górskim nieboskłonie. Specjalnie zaprojektowane meble są wygodnie rozmieszczone wokół kominka.

Rezydencja przedstawia stylistykę współczesnej wiejskiej chaty. Świadczą o tym elementy drewniane, widoczne w całym domu: od belek stropowych po podłogę z orzecha. Zabytkowe i nowoczesne elementy mieszają się ze sobą, tworząc piękne efekty. Wynikiem jest estetycznie, z wielką dbałością o szczegóły urządzone 1750 metrów kwadratowych, w tym pięć sypialni oraz pięć i pół łazienki.

Serce domu stanowi kuchnia: miejsce spotkań członków rodziny i gości. Zaprojektowane na zamówienie szafki z drewna z odzysku i ręcznie wyrabiane elementy zostały pięknie zestawione z panelami ściennymi ze stali nierdzewnej. Blaty kuchenne zostały wykonane z marmuru. Centralną wyspę z orzecha otaczają zabytkowe stołki barowe.

Dodatkowo zaprojektowany został domek dla gości o powierzchni 135 metrów kwadratowych. Wnętrze oferuje obszary do odpoczynku, rozrywki, spożywania posiłków. Hydrauliczne łóżka zapewniają mnóstwo miejsca do spania, bez zajmowania cennego miejsca na podłodze. Sypialnia ma wysokie sufity i duże okna, nowoczesny baldachim i poziome draperie zestawione z tekstyliami i oświetleniem w stylu vintage. Wszystko to razem tworzy piękne, harmonijne wnętrze.

lak1 lak2 lak4 lak5 lak6 lak7 lak8 lak9 lak10 lak11 lak12 lak13 lak14 lak15 lak16 lak17 lak18 lak19 lak20 lak21 lak22 lak23 lak24 lak27 lak28 lak29 lak30 lak31 lak32 lak33 lak34 lak35 lak36

źródło: www.onekindesign.com

Dodaj komentarz